bus

Wieloletnie doświadczenie dyrektora przedszkola oraz kadry pedagogicznej w pracy z dziećmi przedszkolnymi zadba o prawidłowy rozwój Twojego dziecka i dobrze przygotuje do szkoły.

Opłata obejmuje:

• całodzienny pobyt dziecka w przedszkolu,
  • wyżywienie – 5 posiłków dziennie; własna kuchnia, indywidualne jadłospisy dla dzieci z uwzględnieniem alergii pokarmowych (zwrot za każdą zgłoszoną nieobecność dziecka),
  • zajęcia dydaktyczne: matematyczne, przyrodniczo-ekologiczne, gimnastyczne, muzyczno-taneczne, plastyczno-techniczne oraz mowa i myślenie, nauka czytania i pisania metodą Rocławskiego.

Ubiegamy się o certyfikat przedszkola daltońskiego. Nauczyciele w swojej pracy stosują zasady planu daltońskiego na zaawansowanym poziomie.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH DZIECI:

• zajęcia taneczne z choreografem,
  • język angielski,
  • katecheza,
  • zajęcia specjalistyczne (indywidualna terapia logopedyczna, terapia pedagogiczna, terapia integracji sensorycznej),
  • spektakle teatralne, kino,
  • upominki, paczki świąteczne („Mikołajki”, „Bal karnawałowy”, „Zajączek”),
  • oraz inne podarunki w ciągu roku,
  • spotkania integracyjne z rodzicami.

Nasze przedszkole choć jest tradycyjne to dzieci mają tu kochane Panie, rozwijają swoje talenty, a przede wszystkim są dobrze przygotowane do podjęcia obowiązków w szkole.

Czy nasze przedszkole jest idealne? Tego nie wiem. Ale jestem pewna, że dzieci są w nim radosne, szczęśliwe, twórcze i chętnie do niego chodzą.

Iwona Jaźwińska Dyrektor Przedszkola