bus

Wysoka ocena pracy naszego przedszkola

Z dumą informujemy, że wynik ewaluacji zewnętrznej, to znaczy oceny pracy wychowawczo-dydaktycznej przedszkola przez wizytatorów Delegatury Kuratorium Oświaty w Koszalinie jest wysoki. Co oznacza wysoki stopień wypełniania wymagania przez przedszkole "Dzieci nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej".

Wizytatorzy oceniali naszą pracę na podstawie obserwacji zajęć prowadzonych przez nauczycieli w każdej grupie, wywiadów przeprowadzonych z nauczycielami i dyrektorem oraz wyników ankiety przeprowadzonej wśród rodziców.

Wysoka ocena pracy przedszkola, to jeden z powodów, dla których warto wybrać właśnie naszą placówkę na miejsce edukacji swojego dziecka.

Raport z ewaluacji zewnętrznej można przeczytać na stronie internetowej Systemu Ewaluacji Oświaty www.npseo.pl w zakładce „zobacz raport swojej szkoły”.

Zapraszamy także na stronę Kuratorium Oświaty w Szczecinie, gdzie została zamieszczona prezentacja o naszym przedszkolu oraz innowacyjne scenariusze.

www.kuratorium.szczecin.pl → Wspomaganie → Bank dobrych praktyk → Dydaktyka → Uśmiechnięta Akademia - prezentacja ciekawych pomysłów i przedwsięwzięć.

Ocena pracy przedszkola