bus
  1. Wysoka ocena pracy naszego przedszkola wydana przez wizytatorów Delegatury Kuratorium Oświaty w Koszalinie, to jeden z powodów, dla których warto wybrać właśnie naszą placówkę na miejsce edukacji swojego dziecka.
  2. Drugi powód, to możliwość zabawy i nauki w komfortowych warunkach za rozsądną cenę!
  3. Trzeci, to niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Drodzy Rodzice.

Jeśli chcecie mieć gwarancję bardzo dobrej opieki, wychowania i przygotowania dziecka do szkoły, zapraszamy do nas.

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna.

Warto się o tym przekonać.