Szanowni Państwo,

Witamy Wszystkich w nowym roku szkolnym, w szczególności Rodziców i Dzieci, którzy rozpoczynają współpracę z nami, naukę i zabawę.

Zapewniamy, że w naszym przedszkolu jest miło, przyjaźnie i rodzinnie.

Życzymy wszystkim, aby czuli się u nas dobrze i bezpiecznie. Deklarujemy otwartość, przyjazną atmosferę oraz opiekę i edukację na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do systematycznego przeglądania naszej strony internetowej i Facebooka. Znajdziecie tam Państwo informacje o tym co ciekawego dzieje się w przedszkolu. Liczymy na konstruktywną współpracę.

Wszystkiego dobrego.

Dyrektor oraz Pracownicy Przedszkola Niepublicznego „Akademia Przedszkolaka”.