Drodzy rodzice!

Zakończyliśmy pierwszy etap rekrutacji do naszego przedszkola na rok szkolny 2017/2018. Posiadamy jeszcze wolne miejsca.

Opłata obejmuje:

• całodzienny pobyt dziecka w przedszkolu,

• wyżywienie – 5 posiłków dziennie; własna kuchnia, indywidualne jadłospisy dla dzieci z uwzględnieniem alergii pokarmowych (zwrot za każdą zgłoszoną nieobecność dziecka),

• zajęcia dydaktyczne: matematyczne, przyrodniczo-ekologiczne, gimnastyczne, muzyczno-taneczne, plastyczno-techniczne oraz mowa i myślenie, nauka czytania i pisania metodą Rocławskiego.

Ubiegamy się o certyfikat przedszkola daltońskiego. Nauczyciele w swojej pracy stosują zasady planu daltońskiego na zaawansowanym poziomie.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH DZIECI:

• zajęcia taneczne z choreografem,

• język angielski - codziennie,

• katecheza,

• zajęcia specjalistyczne (indywidualna terapia logopedyczna, terapia pedagogiczna, terapia integracji sensorycznej),

• spektakle teatralne, kino,

• upominki, paczki świąteczne („Mikołajki”, „Bal karnawałowy”, „Zajączek”),

• encyklopedia dla absolwentów oraz inne podarunki w ciągu roku,

• spotkania integracyjne z rodzicami.

Nasze przedszkole choć jest tradycyjne, może niemodne i mało nowoczesne, to dzieci mają tu kochane Panie, rozwijają swoje talenty, a przede wszystkim są dobrze przygotowane do podjęcia obowiązków w szkole.

Czy nasze przedszkole jest idealne? Tego nie wiem. Ale jestem pewna, że dzieci są w nim szczęśliwe i chętnie do niego chodzą.

Iwona Jaźwińska Dyrektor Przedszkola