Archiwum 

rainbow

9 lutego w naszym przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy. W tym dniu wszystkie dzieci i panie przebrane były wyjątkowo. Obecnością swoją zaszczyciły księżniczki, motylki, biedronki, czarownice, wróżki, panny młode, piraci, policjanci, Spidermani, Batmani i inni ulubieńcy z bajek i kreskówek. Wspólne pląsy, tańce przeplatane konkursami sprawiły, że wszyscy bawili się doskonale. Na zakończenie dzieci otrzymały słodką niespodziankę. Bal dostarczył wszystkim wiele radości i miłych wrażeń.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci