Archiwum 

rainbow

Szanowni Państwo,

Witamy Wszystkich w nowym roku szkolnym, w szczególności Rodziców i Dzieci, którzy rozpoczynają współpracę z nami, naukę i zabawę.

Zapewniamy, że w naszym przedszkolu jest miło, przyjaźnie i rodzinnie.

Życzymy wszystkim, aby czuli się u nas dobrze i bezpiecznie. Deklarujemy otwartość, przyjazną atmosferę oraz opiekę i edukację na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do systematycznego przeglądania naszej strony internetowej i Facebooka. Znajdziecie tam Państwo informacje o tym co ciekawego dzieje się w przedszkolu. Liczymy na konstruktywną współpracę.

Wszystkiego dobrego.

Dyrektor oraz Pracownicy Przedszkola Niepublicznego „Akademia Przedszkolaka”.

Wakacje w przedszkolu - nasze przedszkolaki to żywe skarby, ciekawe świata, pragnące każdego dnia nowych doznań.

Wiemy, że najpiękniejsze zabawki kiedyś się znudzą, więc znajdujemy dla nich ciekawe, rozwijające zabawy.

A te najprostsze, które przygotowujemy razem z dziećmi są najlepsze.

 

 

Drodzy rodzice!

 

Zakończyliśmy pierwszy etap rekrutacji do naszego przedszkola na rok szkolny 2017/2018. Posiadamy jeszcze wolne miejsca.

 

Opłata obejmuje: 

• całodzienny pobyt dziecka w przedszkolu, 

• wyżywienie – 5 posiłków dziennie; własna kuchnia, indywidualne jadłospisy dla dzieci z uwzględnieniem alergii pokarmowych (zwrot za każdą zgłoszoną nieobecność dziecka),

• zajęcia dydaktyczne: matematyczne, przyrodniczo-ekologiczne, gimnastyczne, muzyczno-taneczne, plastyczno-techniczne oraz mowa i myślenie, nauka czytania i pisania metodą Rocławskiego.

Ubiegamy się o certyfikat przedszkola daltońskiego. Nauczyciele w swojej pracy stosują zasady planu daltońskiego na zaawansowanym poziomie.

 

9 lutego w naszym przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy. W tym dniu wszystkie dzieci i panie przebrane były wyjątkowo. Obecnością swoją zaszczyciły księżniczki, motylki, biedronki, czarownice, wróżki, panny młode, piraci, policjanci, Spidermani, Batmani i inni ulubieńcy z bajek i kreskówek. Wspólne pląsy, tańce przeplatane konkursami sprawiły, że wszyscy bawili się doskonale. Na zakończenie dzieci otrzymały słodką niespodziankę. Bal dostarczył wszystkim wiele radości i miłych wrażeń.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci