Archiwum 

rainbow

Dzieci z grupy "Odkrywcy" zaprosiły swoich rodziców na "farmę", aby zaprezentować to co już potrafią. Podczas zajęcia rozpoznawały i nazywały zwierzęta mieszkające na farmie, dzieliły słowa na sylaby, rozwiązywały zagadki słuchowe, przeliczały słyszane dźwięki. Na koniec, zgodnie z założeniami planu daltońskiego, wykonały piękne prace plastyczne. Współpraca z rodzicami w tym zakresie to warunek sukcesu, a na tym zależy nam wszystkim.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci