Archiwum 

rainbow

20 kwietnia w ramach Dnia Przedsiębiorczości odwiedziły nas uczennice z Zespołu Szkół Morskich w Darłowie. Podczas wizyty dowidziały się o pracy nauczyciela przedszkola. Nasze przedszkolaki zaprosiły gości do wspólnej pracy i zabawy, chwaliły się swoimi umiejętnościami: pracowały samodzielnie zgodnie z podaną instrukcją, zaprezentowały swoje domki papierowe, a Piotruś demonstrował obsługę klockowego serwisu sprzątającego. Na koniec były wspólne pląsy i tańce – łamańce. Dziękujemy za odwiedziny.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci