Archiwum 

rainbow

Nasze przedszkole przygotowuje się do wdrożenia w pracy dydaktyczno-wychowawczej pedagogikę planu daltońskego. W sobotę 16 kwietnia w naszej placówce odbyło się szkolenie dotyczące zasad pedagogiki planu daltońskiego, które poprowadzili: Anna Sowińska - konsultant edukacji daltońskiej Polskiego Stowarzyszenia Dalton, dyrektor pierwszej w Polsce daltońskiej Szkoły Podstawowej oraz Robert Sowiński - członek Zarządu Fundacji Dalton International, wydawca "Pedagogiki planu daltońskiego".

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci