Archiwum 

rainbow

W czwartek 14 kwietnia br. dzieci z najmłodszej grupy zaprosiły swoich rodziców do wspólnej zabawy i pracy. Tematem zajęć była: "Wiosenna łąka". Rodzice mieli możliwość obserwacji swoich dzieci podczas zabaw i pracy w grupie przedszkolnej. Dzieci wraz rodzicami brały udział w zabawach ruchowych, tańcach, a na koniec wykonały pracę plastyczną "Wiosenne drzewko", które są ozdobą kącika przyrodniczego.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci