Archiwum 

rainbow

Nareszcie zawitała do nas wiosna, a ciepło słoneczka zachęca do zabaw na świeżym powietrzu. Ulubioną zabawą chłopców jest jazda na rowerze. Lubią także grać w piłkę nożną, niektóre dziewczynki też z nimi grają. Kto nie gra w piłkę i jeszcze nie jeździ na rowerze ten chętnie korzysta ze sprzętu, na który można się wspinać, czy huśtać i zjeżdżać, bawi się w piaskownicy lub samodzielnie inicjuje własne zabawy.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci