Archiwum 

rainbow

W okresie przedświątecznym nasze przedszkolaki poznały tradycję oraz wykonały przeróżne ozdoby wielkanocne i wiosenne. Najchętniej przypadł im do gustu "zajączek", na którego czekały z wielką radością. Niespodzianką były odwiedziny starszych kolegów i koleżanek ze szkół w Darłowie i Koszalinie: SP nr 3, Gimnazjum oraz z Zespołu Szkół Morskich. A Kacper, który mieszka w Irlandii zainteresował dzieci swoją pasją.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci