Archiwum 

rainbow

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dzieci z grupy „Naukowcy” gościły swoje Babcie i Dziadziów – na uroczystości z okazji Ich święta. Dziadkowie mogli tego dnia liczyć na wiersze i piosenki prezentowane przez wnuki oraz na piękne upominki, wykonane w czasie zajęć plastycznych. Zadowolone twarze bliskich świadczyły o tym, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami. Zapraszamy do galerii.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci