Archiwum 

rainbow

W sobotę 16 stycznia odbył się w kinie „Bajka” XIX Przegląd Zespołów Jasełkowych „Darłowskie Gody”. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z najstarszej grupy „Naukowcy”. A wszystko po to by przypominać o tradycji, zdobywać nowe doświadczenia oraz integrować się i bawić swoją rolą na dużej scenie. Pochwał i oklasków artystom nie żałowano. Za udział w przeglądzie, zajmując I miejsce, dzieci otrzymały Złotego Anioła oraz pamiątkowy dyplom. Wspaniale „Naukowcy”. Brawa dla Pani Reni i Pani Alicji.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci