W piątek, 18 grudnia dzieci z grupy "Naukowcy" wystawiły dla swoich rodziców piękne jasełka. Scenografia i cała oprawa muzyczna nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Po przedstawieniu dzieci wręczyły przybyłym gościom własnoręcznie wykonane stroiki. Wzajemne życzenia oraz wzruszenie po obejrzanym przedstawieniu, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości. Zapraszamy do galerii.