Archiwum 

rainbow

Wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy Świąt Bożego Narodzenia, a dzieci z pewnością najbardziej. W naszym przedszkolu pachnie już świętami. W salach pojawiły się choinki i inne ozdoby w większości wykonane własnoręcznie przez panie, dzieci i rodziców. Słychać melodie kolęd i pastorałek śpiewanych przez dzieci, które przygotowują się do wystawienia jasełek podczas spotkania z rodzicami. Zapraszamy do galerii.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci