Archiwum 

rainbow

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia udzieliła się już w całym przedszkolu. Nasze najmłodsze "Zuchy", w świątecznym nastroju, prezentowały przed rodzicami swoje umiejętności: nazywały i segregowały litery, śpiewały zimowe piosenki, tańczyły i grały na gitarach. Następnie wraz z rodzicami wykonały piękne ozdoby choinkowe, które wspólnie zawiesiły na swoją choineczkę. Kreatywność rodziców i dzieci znowu nas zaskoczyła. Zapraszamy do galerii.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci