Archiwum 

rainbow

Dzisiaj w grupie "Odkrywcy" odbyło się wielkie pieczenie pierników. W całym przedszkolu unosił się wspaniały aromat ciasteczek, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Dzieci z rodzicami zagniatały ciasto, wałkowały, wycinały kształty oraz ozdabiały pachnące pierniki. Przygotowanie ciasteczek bardzo podobało się przedszkolakom i rodzicom. Będą ozdobą na przedszkolnej choince oraz na świątecznych stołach podczas Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy do galerii.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci