Tego dnia nasze przedszkole zmieniło się nie do poznania. Pojawiły się kolorowe lampki, girlandy, śnieżynki oraz wiele innych ozdób świątecznych. Wszystko po to, aby Mikołaj trafił właśnie do nas. Dzieci od rana czekały na Świętego Mikołaja. Emocje sięgnęły zenitu, gdy zapukał do okien naszego przedszkola. Dzieci z radością powitały przybyłego gościa, który wysłuchał przygotowanych dla niego piosenek oraz wierszy. Później wręczył wyczekiwane prezenty. Niespodzianką było drzewko świerkowe podarowane również przez Świętego Mikołaja. Zapraszamy do galerii.