Archiwum 

rainbow

Tego dnia nasze przedszkole zmieniło się nie do poznania. Pojawiły się kolorowe lampki, girlandy, śnieżynki oraz wiele innych ozdób świątecznych. Wszystko po to, aby Mikołaj trafił właśnie do nas. Dzieci od rana czekały na Świętego Mikołaja. Emocje sięgnęły zenitu, gdy zapukał do okien naszego przedszkola. Dzieci z radością powitały przybyłego gościa, który wysłuchał przygotowanych dla niego piosenek oraz wierszy. Później wręczył wyczekiwane prezenty. Niespodzianką było drzewko świerkowe podarowane również przez Świętego Mikołaja. Zapraszamy do galerii.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci