Archiwum 

rainbow

Dzisiaj odwiedził nas ubiegłoroczny absolwent naszego przedszkola. Dawid pochwalił się swoimi szkolnymi sukcesami, zajął I miejsce w konkursie płynnego czytania dla klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie. Zaprezentował nam swoje umiejętności czytając bajkę w najstarszej grupie "Naukowcy". Dziękujemy Dawidkowi za pamięć, jesteśmy dumni z jego osiągnięć i życzymy mu dalszych sukcesów w szkole.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci