Archiwum 

rainbow

12 czerwca nasze przedszkolaki wyjechały na wycieczkę do Osady Średniowiecznej Woja Borka w Borkowie. Atrakcji podczas wyjazdu było mnóstwo: strzelanie z łuku, rzut oszczepem, rozrywki z dawnych wieków. Gospodarze oprowadzili nas po średniowiecznej osadzie, w której mieściła się ekspozycja przedmiotów zabytkowych, m.in. sprzęt gospodarstwa domowego, średniowieczna oręż. Uczestnicy mieli także okazję nakarmić zwierzęta mieszkające w gospodarstwie: kozy, kaczki, świnki. Niespodzianką były podpłomyki - "chipsy średniowieczne", pieczone na ognisku, a jedzone z miodem. Wszyscy miło spędzili czas bawiąc się na świeżym powietrzu. Pobyt szybko dobiegł końca. Podczas drogi powrotnej na twarzach dzieci nie było widać zmęczenia, a uśmiechy i przeżycia towarzyszyły dzieciom przez następne dni.

Zapraszamy do galerii

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci