Archiwum 

rainbow

Ogłaszamy nabór do przedszkola na rok szkolny 2015/2016 dla dzieci od 2,5 do 5 lat (realizujemy obowiązkowe przygotowanie przedszkolne dla 5latków - tzw. "zerówka"). Oferujemy dzieciom i rodzicom miłą i rodzinną atmosferę, gwarantowaną doświadczeniem dyrektora i kadry pedagogicznej. Mamy świadomość tego, że wszystko co służy dzieciom jest ważne, ważne są zabawki, sprzęty, piękne wnętrza, ale najważniejsi są ludzie, którzy dbają o atmosferę sprzyjającą dobremu samopoczuciu wszystkich, zwłaszcza dzieci. Zapraszamy.

Prosimy odwiedzić aktywne "linki":

Oferta

Ocena pracy przedszkola

Wiemy co jemy

Darłowskie Gody

Integracja sensoryczna

Dzień Mamy i Taty 2014 (grupa "Zuchy" - fragment występu)

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci