Ogłaszamy nabór do przedszkola na rok szkolny 2015/2016 dla dzieci od 2,5 do 5 lat (realizujemy obowiązkowe przygotowanie przedszkolne dla 5latków - tzw. "zerówka"). Oferujemy dzieciom i rodzicom miłą i rodzinną atmosferę, gwarantowaną doświadczeniem dyrektora i kadry pedagogicznej. Mamy świadomość tego, że wszystko co służy dzieciom jest ważne, ważne są zabawki, sprzęty, piękne wnętrza, ale najważniejsi są ludzie, którzy dbają o atmosferę sprzyjającą dobremu samopoczuciu wszystkich, zwłaszcza dzieci. Zapraszamy.

Prosimy odwiedzić aktywne "linki":

Ocena pracy przedszkola

Wiemy co jemy

Darłowskie Gody

Integracja sensoryczna

Dzień Mamy i Taty 2014 (grupa "Zuchy" - fragment występu)