Archiwum 

rainbow

25 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania dzieci odchodzących do szkoły. Przed południem absolwenci pożegnali się z młodszymi koleżankami i kolegami oraz pracownikami przedszkola. Dzieci prezentowały się w przygotowanym programie artystycznym. Były także mądre rady i przestrogi na wakacje. Na koniec uroczystości rodzice naszych przedszkolaków przyznali "Oskary" dla całego grona pedagogicznego oraz przekazali gry edukacyjne dla młodszych dzieci.

Po południu odbyła się część oficjalna, na której wręczono absolwentom pamiątkowe albumy ze zdjęciami oraz encyklopedie z dedykacjami. Dzieciom życzymy samych sukcesów w szkole. Rodzicom dziękujemy za zaufanie, życzliwość i miłą współpracę.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci