Korzystając ze sprzyjającej, słonecznej pogody we wtorek 17 czerwca br. wybraliśmy się na wycieczkę do Polanowa. W ramach współpracy, odwiedziliśmy Gminne Przedszkole w Polanowie. Nasze dzieci z dużym zainteresowaniem obejrzały przedstawianie teatralne przygotowane przez przedszkolaki z Polanowa. Później były wspólne zabawy i tańce integracyjne.

Wiele radości sprawiły wszystkim wędrówki po leśnych ścieżkach i atrakcje sprawnościowe przygotowane przez leśników z Nadleśnictwa Polanów. Dzieci z ciekawością obserwowały otaczającą przyrodę oraz gromadziły dary lasu.

Miłym akcentem było spotkanie z franciszkanami opiekującymi się Pustelnią w Polanowie. Dzieci bardzo wzruszyła "Legenda o źródełku".

Po wszystkich atrakcjach wspaniale smakowała pomidorowa z makaronem. To była udana i pełna wrażeń wycieczka.