Archiwum 

rainbow

Korzystając ze sprzyjającej, słonecznej pogody we wtorek 17 czerwca br. wybraliśmy się na wycieczkę do Polanowa. W ramach współpracy, odwiedziliśmy Gminne Przedszkole w Polanowie. Nasze dzieci z dużym zainteresowaniem obejrzały przedstawianie teatralne przygotowane przez przedszkolaki z Polanowa. Później były wspólne zabawy i tańce integracyjne. 

Wiele radości sprawiły wszystkim wędrówki po leśnych ścieżkach i atrakcje sprawnościowe przygotowane przez leśników z Nadleśnictwa Polanów. Dzieci z ciekawością obserwowały otaczającą przyrodę oraz gromadziły dary lasu.

Miłym akcentem było spotkanie z franciszkanami opiekującymi się Pustelnią w Polanowie. Dzieci bardzo wzruszyła "Legenda o źródełku".

Po wszystkich atrakcjach wspaniale smakowała pomidorowa z makaronem. To była udana i pełna wrażeń wycieczka.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci