Archiwum 

rainbow

11  czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Dzień tańca z Klanzą - Zatańczmy razem".  Wspólną zabawą uczciliśmy ten dzień z dziećmi z Przedszkola "Jacek i Agatka", ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz mieszkańcami Darłowa i turystami. Integracyjne pląsy, taneczny krąg, radość i słoneczna pogoda gościły w tym dniu na darłowskim rynku przed ratuszem. Zapraszamy wszystkich do tańca przy najbliższej okazji.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci