Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to widok, który można było zauważyć podczas II Pikniku Rodzinnego w naszym przedszkolu pt. "Mama, tata, moje przedszkole".

Festyn odbył się dzięki dużemu zaangażowaniu ze strony rodziców, przyjaciół przedszkola oraz uczniów z Zespołu Szkół Morskich w Darłowie za co bardzo, bardzo ... dziękujemy.

Wszystkich przybyłych na festyn czekała moc atrakcji i dobrej zabawy. Nie zabrakło stoiska z pysznym ciastem, o które zadbali nasi rodzice, smakołyków z grilla oraz wiejskiego smalcu na swojskim chlebie z małosolnym ogórkiem. Były konkursy rodzinne, koło fortuny z zagadkami, golf, strzelanie z łuku.

Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjazna atmosfera sprawiły, że wszyscy miło spędziliśmy ten czas.