Takie życzenia składały swoim bliskim na spotkaniu w ogrodzie przedszkolnym nasze najmłodsze "Zuchy". Zaprezentowany przez dzieci program artystyczny bardzo spodobał się rodzicom, że sami postanowili wcielić się w rolę niedźwiadków i pszczółek.

25 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania dzieci odchodzących do szkoły. Przed południem absolwenci pożegnali się z młodszymi koleżankami i kolegami oraz pracownikami przedszkola. Dzieci prezentowały się w przygotowanym programie artystycznym. Były także mądre rady i przestrogi na wakacje. Na koniec uroczystości rodzice naszych przedszkolaków przyznali "Oskary" dla całego grona pedagogicznego oraz przekazali gry edukacyjne dla młodszych dzieci.

Po południu odbyła się część oficjalna, na której wręczono absolwentom pamiątkowe albumy ze zdjęciami oraz encyklopedie z dedykacjami. Dzieciom życzymy samych sukcesów w szkole. Rodzicom dziękujemy za zaufanie, życzliwość i miłą współpracę.

Informujemy, że dzieci uczestniczące w pieszym rajdzie do Darłówka zdobyły sprawność piechura.

Korzystając ze sprzyjającej, słonecznej pogody we wtorek 17 czerwca br. wybraliśmy się na wycieczkę do Polanowa. W ramach współpracy, odwiedziliśmy Gminne Przedszkole w Polanowie. Nasze dzieci z dużym zainteresowaniem obejrzały przedstawianie teatralne przygotowane przez przedszkolaki z Polanowa. Później były wspólne zabawy i tańce integracyjne.

Wiele radości sprawiły wszystkim wędrówki po leśnych ścieżkach i atrakcje sprawnościowe przygotowane przez leśników z Nadleśnictwa Polanów. Dzieci z ciekawością obserwowały otaczającą przyrodę oraz gromadziły dary lasu.

Miłym akcentem było spotkanie z franciszkanami opiekującymi się Pustelnią w Polanowie. Dzieci bardzo wzruszyła "Legenda o źródełku".

Po wszystkich atrakcjach wspaniale smakowała pomidorowa z makaronem. To była udana i pełna wrażeń wycieczka.