Mimo mrozu i śniegu za oknami w „Akademii Przedszkolaka" zrobiło się ciepło, wiosennie. Dzieci z grup: „Odkrywcy” i „Naukowcy” zaprezentowały społeczności przedszkola i swoim rodzicom przedstawienie z okazji powitania Pierwszego Dnia Wiosny. Znakomicie pokazały swoje umiejętności na scenie. Barwne kostiumy, kolorowa scenografia oraz wspaniała gra aktorska w pełni oddały bajkową atmosferę i klimat obu spektakli, a występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Nad całością czuwały wychowawczynie: Justyna Kołaczkowska oraz Regina Kosińska.