Archiwum 

rainbow

Mimo mrozu i śniegu za oknami w „Akademii Przedszkolaka" zrobiło się ciepło, wiosennie. Dzieci z grup: „Odkrywcy” i „Naukowcy” zaprezentowały społeczności przedszkola i swoim rodzicom przedstawienie z okazji powitania Pierwszego Dnia Wiosny. Znakomicie pokazały swoje umiejętności na scenie. Barwne kostiumy, kolorowa scenografia oraz wspaniała gra aktorska w pełni oddały bajkową atmosferę i klimat obu spektakli, a występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Nad całością czuwały wychowawczynie: Justyna Kołaczkowska oraz Regina Kosińska.

Co nas wyróżnia

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna i niepowtarzalna prawdziwie rodzinna atmosfera.

Mogę iść do przedszkola

Nadaję się na przedszkolaka:

  • zostaję na trochę bez mamy,
  • umiem się ubrać i rozebrać (jeszcze nie samodzielnie),
  • umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • nie mówię zdaniami (to nie jest największy problem, bo w przedszkolu się nauczę).

 

Troszczymy się o Twoje dzieci