Dnia 13 czerwca br. w godzinach 14:00 ÷ 14:40 odbył się comiesięczny koncert umuzykalniający pod patronatem Filharmonii Koszalińskiej pt. "Filip w kosmosie". Było to podsumowanie dziesięciu koncertów zaprezentowanych w naszym przedszkolu. Zabawna wędrówka Filipa po muzycznej mapie galaktyki i kosmicznych przestworzach.

7 czerwca w godzinach od 10:00 do 14:00 odbędzie się w naszym Przedszkolu zabawa z okazji Dnia Dziecka. W programie:

• interaktywne zabawy z Klaunami,
  • nauka chodzenia na szczudłach,
  • studio tatuaży (brokatowe tatuaże, malowanie twarzy),
  • pokazy olbrzymich baniek,
  • balonikowe zoo - zwierzatko dla każdego dziecka.

Dnia 8 maja br. w godzinach 1400 ÷ 1440 odbył się comiesięczny koncert umuzykalniajacy pod patronatem Filharmonii Koszalińskiej pt. "Muzyka taneczna z różnych stron świata"

Dziś przedszkolaki z najstarszej grupy odwiedziły warsztat ceramiczny znajdujący się przy ul. Rzemieślniczej. Starszaki poznały inne sposoby pracy z gliną niż te, których nauczyły się w przedszkolu. Mogły obejrzeć profesjonalny piec do wypalania ceramiki. To tu wypalane są ich prace z gliny. Zdjęcia w naszej galerii.