Aktualności

rainbow
Szanowni Państwo Rozpoczęcie roku przedszkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września br. Przedszkole pracuje w godzinach od 6:30 do 16:30. W związku z pandemią, na terenie przedszkola obowiązkowe zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk przez osoby dorosłe. Obowiązuje wypełnienie przez rodzica oświadczenia o stanie zdrowia dziecka, pomiar temperatury ciała dziecka przy wejściu do przedszkola oraz zasada jedno dziecko - jeden opiekun. Zachowanie dystansu minimum półtora metra w przypadku zaistnienia konieczności oczekiwania na wejście do przedszkola. Zebranie rodziców odbędzie się 1 września br. w poszczególnych grupach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Z poważaniem Dyrektor Przedszkola Iwona Jaźwińska

W związku z zapytaniami o rekrutację na rok szkolny 2019/2020 informujemy, że od stycznia 2019 r. prowadzimy zapisy dzieci do naszego przedszkola. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 94 314 27 73 lub osobisty w godz. 9:00-16:30.

 

Drodzy Rodzice.

Jeśli chcecie mieć gwarancję bardzo dobrej opieki, wychowania i przygotowania dziecka do szkoły, zapraszamy do nas. Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna. Warto się o tym przekonać.

Zapraszamy także na przedszkolną stronę internetową www.przedszkoledarlowo.pl oraz facebook.

 

Iwona Jaźwińska Dyrektor Przedszkola

Gdy moje dziecko idzie pierwszy raz do przedszkola płacze, krzyczy, łapie za spódnicę, prosi by go nie zostawiać ... Taką sytuację przeżywa każdy rodzic. Co zrobić, by nasze dzieci chętnie i z radością rozpoczynały przygodę z przedszkolem?

Wbrew pozorom pytanie to zadają sobie nie tylko rodzice maluszków. Zdarza się także, że i starsze dzieci maja z tym kłopot, bo po wakacjach niechętnie wracają do przedszkola. Nie ma w tym nic dziwnego ani niepokojącego. Należy pamiętać, że wrzesień jest miesiącem adaptacyjnym, i nie wpadać w panikę! Niektóre dzieci, podobnie jak dorośli, radzą sobie z nową sytuacją łatwiej i szybciej. Inne potrzebują na to więcej czasu.

Aktualności z FacebookaTroszczymy się o Twoje dzieci